مشاوره و سفارش

  • 12 − یک =
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

گز لقمه ای

ماده اصلی در تولید گز، گز انگبین است که به دلیل گران بودن از ترنجبین، عسل و شیر خشت استفاده می شود.
گز با مغز های پسته ، بادام و مخلوط پسته و بادام تولید می شود که ارزش غذایی و کالری بالایی دارند.

گز آردی

گز کامل ترین و سالم ترین منبع تامین انرژی برای مصرف کننده آن است. در ساخت گز از هیچ ماده نگهدارنده و افزودنی های خوراکی استفاده نشده است.گز آردی محصول ساخته شده از گز با روکش آرد که هم می تواند گز آردی بدون مغز و هم با انواع مغز باشد.

سوهان گزی

گز کامل ترین و سالم ترین منبع تامین انرژی برای مصرف کننده آن است. سوهان گزی محصول ساخته شده از گز با روکش سوهان. که هم می تواند سوهان گزی بدون مغز باشد و هم با مغز. ماده اصلی در تولید سوهان جوانه گندم می باشد.

پولکی

پولکی یکی از سوغاتی‌ها و شیرینی‌های معروف شهر اصفهان است. برای تهیه این شیرینی مقداری شکر را با نصف مقدار شکر آب و اندکی سرکه سفید مخلوط کرده (میتوان به جای سرکه سفید به ان جوهر لیمو اضافه کرد) و به مدت ۴۵ دقیقه روی اجاق می‌گذارند تا طلائی رنگ شود و بعد با قاشق آنها را روی سینی می‌ریزند و صبر می‌کنند تا سفت شود. از افزودنیهای دیگری مثل زعفران، لیموی عمانی خرد شده، پسته، کنجد، پودر نارگیل و… هم در مایع آن می‌توان استفاده کرد. البته این یکی از روش‌های خانگی تولید پولکی است. روشهای تولید صنعتی و کارگاهی آن متفاوت است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
گز لقمه ای-سفارشیموجودتماس بگیرید
گز آردی-سفارشیموجودتماس بگیرید
سوهان گزی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پولکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • 13 + 2 =
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درباره ما :

شرکت بازرگانی آرتا با توجه به به لزوم وجود مجموعه ای متخصص و علمی در صنعت تولید گز اصفهان پا به عرصه صنعت نهاد.

این مجموعه از آغاز کار، سعی بر تولید محصولی بر پایه اصول علمی، بهترین کیفیت و رقابت با تولیدات روز دنیا داشته است و به همین جهت با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در تولید گز درجه یک کوشیده است تا محصولی مطابق با استاندارد ملی ایران و با ویژگی قیمت مناسب تولید و در بازار توزیع نماید.

مدیر فروش صنایع غذایی آرتا

مهندس صادقی

Call Now Buttonتماس بگیرید