سوهان گزی ارزان | سوهان گزی لقمه ای ارزان

چگونه می توان سوهان گزی لقمه ای ارزان قیمت تهیه کرد؟ قیمت فروش عمده سوهان گزی به صورت بسته بندی و فله را باید از چه منابع و مراکزی در کشور جویا شد؟

سوهان گزی لقمه ای در فروشگاه ها و مراکز عرضه سوغات اصفهان بصورت فله و بسته بندی عرضه می شود.

سوهان گزی لقمه ای توسط اکثر گردشگران داخلی و خارجی به عنوان سوغات خوش طعم و عالی در بسته بندی های شیک و کادویی خریداری می شود و البته این محصول در شهر های مختلف ایران نیز به فروش می رسد. سوهان گزی ارزان را می توان از فروشگاه های مختلفی در سطح شهر و همچنین فروشگاه های اینترنتی خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد. سوهان گزی از جمله شیرینی های بسیار خوشمزه و تلفیقی از سوهان و گز می باشد که بیشتر آن ها دارای افزودنی هایی مانند پسته و بادام می باشند. این مدل از سوهان را می توان از فروشگا ههای مختلف اینترنتی تهیه نمود و با چای و دیگر دمنوش ها میل کرد و لذت برد.

سوهان گزی ارزان | سوهان گزی لقمه ای ارزان

سوهان گزی درجه یک

تاجران و خریداران عمده همواره به دنبال خرید سوهان گزی درجه یک می باشند زیرا این محصول نیز همانند گز در درجه های کیفی مختلفی توسط شرکت ها تولید می شود.

سوهان گزی درجه یک کاملا نرم و لطیف بوده وبه هیچ وجه خشک و بسیار سفت همچنین طعم ماندگی ندارند.

سوهان گزی درجه یک باید دارای طعم وعطر خوبی باشد وبا تست کردن آن بتوان به تازگی آن پی برد.

تاجران و فعالان باتجربه سعی می کنند کیفیت و مرغوبیت سوهان گزی را با تست کردن آن ها بررسی نمایند.

سوهان گزی لقمه ای توسط برندهای معتبر و بزرگ به صورت تازه و بسته بندی های شیک تولید می گردد.

قیمت سوهان گزی لقمه ای

قیمت سوهان گزی لقمه ایهمواره قیمت سوهان گزی لقمه ای همانند انواع گز و دیگر سوغات اصفهان به فاکتور های زیادی بستگی دارد.

فاکتور هایی نظیر درجه ی کیفی، تازگی، بسته بندی و حجم خرید مشتریان بیشترین تاثیر را خواهد داشت.

بعضی از برند های تولیدی از مواد اولیه ی خاص برای خوشطعم و خوش عطر کردن این محصول استفاده میکنند.

این محصول را میتوان از طریق شرکت های پخش با قیمت های بسیار مناسب و نسبتا ارزان نیز تهیه کرد.

قیمت فروش سوهان گزی به صورت عمده و بسته بندی شده را نیز می توانید از کارشناسان و مشاوران فروش ما به صورت مستقیم از طریق راه های زیر جویا شوید.

منبع: isfgaz.ir

اولین تولید کننده سوهان در کشور

اولین تولید کننده سوهان در کشورمهد تولید سوهان استان قم است. سوهان این استان معروف ترین محصول به شمار می رود که توسط تولیدی های مختلفی به بازار عرضه می شود.

تولید سوهان بر می گردد به دوران قاجار. در آن زمان سوهان ها شبیه حلوا بودند و گفته می شود در زمانی که بارگاه حضرت معصوه «س» در شهر قم افتتاح شد، یکی از بزرگان محل به نام ملا ابراهیم شماعی آن را میان مردم توزیع کرد.

از آن زمان به بعد، این حلوا کم کم در میان مردم جا باز کرد و تولید آن آغاز شد. این گونه بود که برای نخستین بار حلوا و یا همان سوهانی که امروزه ما به آن می گوییم، پایش به بازار گشوده شد و اکنون می بینیم که تا چه اندازه تغییرات در آن ایجاد شده است.

سوهان را با ترکیباتی از:

 • آرد
 • روغن
 • زعفران
 • هل
 • گلاب
 • شکر
 • و دیگر افزودنی ها

تولید می کنند.

سوهان قم از جمله مشهورترین شیرینی ها در ایران و سایر کشورها به شمار می رود. شهرت این نوع از شیرینی فراتر از مرزها رفته مردمانی از کشورهای خاورمیانه دور و نزدیک از آن استفاده می کنند. این یک سوغات بسیار مهم و ارزنده به شمار می رود و به نوعی تبرک شده هم محسوب می شود. سوهان اکنون دارای انواع مختلفی است که در وزن ها و بسته بندی های گوناگونی به بازار عرضه می شود.

بزرگترین بازار سوهان در تهران

بزرگترین بازار سوهان در تهرانسوهان را در تهران می توان از بازارهای بزرگ این شهر خریداری کرد، بازارهای مانند:

 • بازار بزرگ
 • بازار ری
 • بازار تجریش
 • و …

از سوی دیگر نمایندگی های مختلفی سوهان پزی های قم در تهران دارند که خود سوهان را داغ تولید و به دست خریداران می دهند. شما در هر منطقه از کشور و تهران که به سر می برید، می توانید به وب سایت های اینترنتی هم سر بزنید. این وبسایت ها نیز امروزه به بازار بزرگی دگر شدند که می توان انواع سوهان را از آنجا خریداری کرد.

خرید از فروشگاه های اینترنتی بسیار راحت و آسان می باشد.

توزیع و پخش انواع سوهان

توزیع و پخش انواع سوهانتوزیع و پخش انواع سوهان ازاین طریق انجام می شود:

 1. شرکت های تولیدی
 2. نمایندگی ها
 3. فروشگاه های عرضه کننده
 4. وب سایت های اینترنتی

هر چها گزینه، در کار توزیع و پخش می باشند. این ها ضمن ارائه مشخصات سوهان خوب، آن را در سراسر کشور پخش می کنند.

شما در هر شهری که زندگی می کنید، می توانید بهترین سوهان انواع گز در کشور خریداری کنید. از این طریق تجارت پولکی و صادرات گز هم انجام میشود. شرکت های بزرگ تولیدی همواره در تلاش بودند تا زمینه ارائه بهترین نوع محصولات را فراهم کنند.

قیمت عمده سوهان با کیفیت

قیمت عمده سوهان با کیفیتقیمت عمده سوهان با کیفیت را باید از تولیدی های آن پرسید. در این جا شما اگر در کار فروش جزئی و یا صادرات می باشید، می توانید برای این که سود بیشتری ببرید و خرید ارزان قیمتی را تجربه کنید، بهتر است که به تولیدی ها مراجعه نمایید. آنان قیمت عمده سوهان با کیفیت را برای تان اعلام می کنند.

در کنار این، می توانید از راه دور و از طریق تلفن و مراجعه به وبسایت های رسمی تولیدی ها نیز قیمت عمده را جویا شوید.

همچنین نمایندگی های شرکت های تولیدی سوهان که بیشتر در کلانشهرها مشغول هستند هم قیمت عمده را اعلام می نمایند. آنان همچنین در کار فروش عمده نیز میباشند و شما به راحتی می توانید خرید خود را انجام دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما