صنایع غذایی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز، سوهان و پولکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سوهان گزی قیمت | توزیع سوهان گزی اصفهان با نازلترین قیمت در کل کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

سوهان گزی اصفهانقیمت عمده سوهان گزیتولید باکیفیت ترین سوهان گزی اصفهانروش تهیه انواع سوهان گزی اصفهانویژگی های انواع سوهان گزی اصفهانقیمت فروش بهترین سوهان گزی اصفهانپرفروش ترین سوهان گزی در کشورتهیه ارزان ترین انواع سوهان گزی در کشورخریداران سوهان گزی در ایراننمایندگی فروش سوهان گزی در کشورعرضه بدون واسطه سوهان گزی درجه یکلیست مراکز فروش سوهان گزی در تهرانتفاوت های انواع سوهان گزی در چیست؟تهیه سوهان گزی به قیمت درب کارخانهعوامل موثر در قیمت فروش سوهان گزیراهنمای خرید سوهان گزی با کیفیت بالاصادر کنندگان سوهان گزی در ایرانبازرگانی فروش سوهان گزی

بهترین سوهان گزی در قم که مرکز تولید سوهان است تولید می شود و به دیگر نقاط کشور ارسال می شود. البته تهیه سوهان گزی در اصفهان نیز که مهد تولید گز است صورت می گیرد و از این نقطه نیز توزیع آن به مناطق مختلف انجام می شود. در این نوع سوهان به جای مغز گردو و پسته با گز وسط سوهان را پر می کنند و از نظر اندازه از سوهان لقمه ای بزرگ تر است. سوهان گونه ای شیرینی سنتی ایرانی است که از جوانه گندم تهیه می شود. سوهان های اولیه نرم بودند و شبیه حلوا تهیه می شدند، اما فرایند تولید آن به مرور زمان تغییر کرد و سوهان های امروزی سفت و شکننده می باشند. سوهان لقمه ای، سوهان کاشمری، سوهان کره ایی، سوهان پشمکی، دسر سوهان و غیره از جمله اقسام مختلف سوهان به شمار می روند. مواد اولیه مورد استفاده در پخت و تهیه سوهان آب، آرد سبوسدار، جوانه گندم، شکر، روغن، زرده تخم مرغ، هل، زعفران، و مغز پسته می باشد.

سوهان گزی قیمت | توزیع سوهان گزی اصفهان با نازلترین قیمت در کل کشور

سوهان گزی اصفهان

سوهان گزی اصفهانسوهان نوعی شیرینی سنتی است که شهر قم مهد تولید آن در کشور شناخته می شود. تاریخچه اولین سوهان تهیه شده در قم به زمان قاجار نسبت داده می شود.

در سال های 1289 تا 1290 هجری شمسی زمانی که صحن عقیق در مرقد حضرت معصومه قرار بود افتتاح شود، مراسمی برگزار شد که در آن شیرینی استفاده شد که همان سوهان بود. البته در آن زمان این نام را نداشت و به همان حلوا نامگذاری می شد. 

در این مراسم هر یک از بزرگان شهر به پاس احترام هدیه ای را به فرستاده شاه قاجار اهدا می کردند که ملا ابراهیم شماعی نوعی حلوای تهیه شده از شکر را پیشکش کرد. نماینده شاه که پس از صرف ناهار این حلوا را مصرف کرد، خیلی از آن تعریف کرد و گفت این شیرینی غذای مرا هضم کرد و دقیقا مانند سوهانی که آهن را برش می دهد، غذای مرا برید. این جا بود که این حلوا سوهان نام گرفت و از آن پس به این نام خوانده شد.

امروزه در تهیه سوهان تغییر و تحولات زیادی به وجود آمده است و در واقع دیگر مانند حلوا نرم نیست و افزودن تخم مرغ به آن سبب سفتی و شکنندگی آن شده است. افزودن  بهترین گز اصفهان به ترکیبات سوهان از جمله تغییرات ذکر شده که گز سوهان اصفهان امروزه در بازار های مختلف به فروش می رسد. 

قیمت عمده سوهان گزی

قیمت عمده سوهان گزیمصرف سوهان در ابتدا مختص خانواده های اشراف و بزرگان بود، اما به مرور زمان عمومیت پیدا کرد و به عنوان بهترین سوهان قم مورد استفاده و خرید قرار گرفت. 

مواد اولیه مورد استفاده در پخت و تهیه سوهان:

 • آب، آرد سبوسدار، جوانه گندم، شکر، روغن، زرده تخم مرغ، هل، زعفران، و مغز پسته

می باشند. سوهان های اولیه فاقد زرده تخم مرغ بودند و با آرد گندم تهیه می شدند به همین دلیل نرم بوده و کیفیتی مانند حلوا داشتند. افزودن ترکیبات جدید مانند زرده تخم مرغ سبب شد که سوهان شکل سفتی به خود بگیرد و به این ترتیب قابلیت ماندگاری بیشتری داشته باشد.

زرده تخم مرغ سبب کیفیت بهتر سوهان شده و جوانه گندم نیز که یک منبع غنی با ارزش غذایی بالاست، باعث می شود که سوهان یک خوراکی مغزی به شمار آید. خواص گز موجود در سوهان گزی نیز به کل خواص موجود در این شیرینی افزوده و ارزش تغذیه ای آن را افزایش می دهد.

قیمت محصولات گز و سوهان گزی به صورت عمده را می توان از عمده فروش و تولید کننده سوهان در شهر قم استعلام نمود. در صورت خرید اینترنتی گز و سوهان قیمت روز این کالا در وب سایت های مربوطه ذکر شده است و امکان سفارش و خرید عمده آن از این فروشگاه ها به خوبی میسر است.

تولید باکیفیت ترین سوهان گزی اصفهان

تولید باکیفیت ترین سوهان گزی اصفهانتولید انواع گز و سوهان گزی اصفهان در ابتدا در کارگاه های کوچک و محدودی صورت می گرفت. اما طبق آمار های منتشر شده، تعداد این مراکز در حال حاضر بسیار افزایش یافته است و تولید سوهان در واقع یکی از مشاغل عمده در قم است که بسیاری از افراد به این طریق کسب درآمد می کنند.

در حال حاضر بیش از 700 کارگاه سوهان پزی در قم فعال است که بخشی از آن در تناژ های بالا به خارج از این استان ارسال شده و بخشی نیز توسط زوار و مسافرین به عنوان هدیه و سوغات خریداری می شود. 

از این رو در نتیجه فعالیت این کارگاه ها، سوهان گزی اصفهان با بهترین کیفیت تولید و روانه بازار های مصرف می شود. از آن جا که گز صادراتی اصفهان و گز آنتیک در ترکیبات سوهان گزی استفاده می شود، بنابراین بهترین نوع سوهان از این استان به استان های دیگر کشور ارسال می شود. 

روش تهیه انواع سوهان گزی اصفهان

روش تهیه انواع سوهان گزی اصفهانسوهان گزی ترکیبی از سوهان قم و گز اصفهان است که به همین دلیل هم دارای خواص گز و هم خواص سوهان می باشد. در تولید گز از موادی همچون:

 • انگبین
 • ترنجبین
 • عسل
 • مغز پسته
 • بادام
 • و سفیده تخم مرغ

تشکیل می شود. مواد تشکیل دهنده سوهان نیز عبارتند از:

 • آب، آرد سبوسدار، جوانه گندم، شکر، روغن
 • زرده تخم مرغ، هل، زعفران، و مغز پست

ترکیب گز و سوهان موجب تهیه شیرینی منحصر به فردی می شود که طرفداران بسیاری دارد. سوهان گزی همان سوهان لقمه ای که در وسط آن گز قرار داده شده و پیچیده می شود. ارقام مختلفی از سوهان گزی وجود دارد که عبارتند از:

 • سوهان گزی زعفرانی
 • سوهان گزی ساده
 • سوهان گزی با مغز بادام
 • و سوهان گزی نارگیلی

طعم و مزه های مختلف از سوهان گزی مطابق سلیقه و ذائقه مختلف افراد ایجاد شده است و به همین دلیل همه انواع آن دارای طرفداران خاص خود می باشد.

ویژگی های انواع سوهان گزی اصفهان

ویژگی های انواع سوهان گزی اصفهانسوهان گزی ترکیبی از سوهان قم و گز اصفهان است که به همین دلیل هم دارای خواص گز و هم خواص سوهان می باشد. در تولید گز از موادی همچون انگبین، ترنجبین، عسل، مغز پسته، بادام و سفیده تخم مرغ تشکیل می شود. مواد تشکیل دهنده سوهان نیز عبارتند از:

 • آب، آرد سبوسدار، جوانه گندم، شکر، روغن
 • زرده تخم مرغ، هل، زعفران، و مغز پست

ترکیب گز و سوهان موجب تهیه شیرینی منحصر به فردی می شود که طرفداران بسیاری داشته و علاوه بر این از خواص فوق العاده ای نیز برخوردار است. به طور مثال جوانه گندم که یکی از مواد اصلی ترکیبات سوهان را تشکیل می دهد، سرشار از موادی مانند:

 • پروتئین، انواع ویتامین ها مانند ویتامین های گروه بی و ای، و مواد معدنی 
 • دارای قند های طبیعی و سرشار از انرژی 
 • جلوگیری ار خستگی و بی حالی و بهبود عملکرد عضلانی

به این ترتیب، با مصرف متعادل و مناسب سوهان گزی می توان از خواص فوق بهره مند شد. 

قیمت فروش بهترین سوهان گزی اصفهان

قیمت فروش بهترین سوهان گزی اصفهانخواص و فواید مصرف انواع سوهان گزی برای تمامی مردم شناخته شده و از این رو به عنوان میان وعده خوش طعم برای خانواده های ایرانی، یا به صورت عصرانه با چای مصرف می شود.

سوهان گزی یکی از سوغات های مخصوص و معروف قم می باشد که تولیدکنندگان آن می توانند به طور سفارشی آن را تولید نمایند. برای این منظور مقدار ترکیبات و مقدار و نوع مغز داخل آن را می توان به واحد های تولید کننده سفارش داد و خریداری کرد. 

برای دریافت قیمت فروش سوهان گزی اصفهان می توان از بهترین برندهای گز اصفهان یا مراکز تولید سوهان قم قیمت را جویا شد. تولید کنندگان با محاسبه قیمت خرید مواد اولیه و مراحل مختلف خرید قیمت را محاسبه کرده و به خریداران اعلام می کنند.

پرفروش ترین سوهان گزی در کشور

پرفروش ترین سوهان گزی در کشورامروزه با کیفیت ترین و پر فروش ترین سوهان گزی را می توان در سایت فروش های معتبر به صورت اینترنتی خریداری کرد. سفارش اینترنتی این محصول از جایگاه ویژه ای در بین مشتریان خرده و عمده در سراسر کشور 
برخوردار است.
سوهان گزی، یکی از نمونه سوغات های بسیار عالی شهر قم بوده و این شیرینی خوش طعم دارای بیشترین فروش در بازار داخلی و برخی بازار های خارجی می باشد.
در نمایندگی فروش آنلاین انواع سوهان گزی درجه یک قم به صورت فله ای و بسته بندی شکیل و شیک با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت به نقاط مختلف کشور ارسال می گردد.

خرید انلاین سوهان قم، از سایت های اینترنتی که به فروش اقلام مختلف سوغاتی های ایرانی می پردازند امکان پذیر است. ضمن این که:

 • قیمت سوهان مشهد، مراکز خرید سوهان معروف قم
 • روش های خرید سوهان گزی ارزان 
 • مراحل تولید گز

از جمله اطلاعاتی هستند که از طریق این شبکه های مجازی قابل مطالعه است.

تهیه ارزان ترین انواع سوهان گزی در کشور

تهیه ارزان ترین انواع سوهان گزی در کشورهمان طور که بیان شد، مواد مختلفی برای تهیه سوهان گزی به کار می رود که روغن و کره حیوانی یکی از مهمترین مواد تشکیل دهنده آن می باشند که نقش مهمی در کیفیت آن دارند.

سوهان مرغوب سفت نبوده و به دندان نمی چسبند و خوردن آنها طعم حس خوبی را به انسان منتقل می سازد. از این رو اگر سوهان بی کیفیت تهیه شود، عملا باعث از دست دادن خریداران و مشتریان در بازار های داخلی و خارجی خواهد شد. 

برای خرید سوهان قم و انواع سوهان گزی با قیمت ارزان باید به دنبال مراکز تولیدی بود که ضمن تولید با کیفیت، تولیدات خود را با قیمت مناسب عرضه می دارند. برای این منظور خرید سوهان گزی عمده می تواند روش بسیار مناسبی برای خرید ارزان قیمت و در حجم زیاد به شمار آید. 

افزون بر این ها، برخی تولید کنندگان ممکن است از طریق فروش ویژه به عرضه سوهان گزی با قیمت مناسب و ارزان بپردازند. از این طریق نیز امکان خرید این کالا ممکن خواهد شد. 

خریداران سوهان گزی در ایران

خریداران سوهان گزی در ایرانسوهان گزی نوع خاصی شیرینی است که در بین عموم مردم دارای طرفداران زیادی بوده و به ویژه کسانی که برای زیارت حضرت معصومه به قم می روند حتما با خود چند بسته سوهان به عنوان سوغات برای اطرافیان خود می آورند.

سوهان گزی در طعم های مختلفی مانند:

 • سوهان گزی زعفرانی
 • سوهان گزی ساده
 • سوهان گزی با مغز بادام
 • و سوهان گزی نارگیلی

تهیه می شود که می تواند تامین کننده سلایق مختلف باشد. به جز عامه افراد که خریداران جزئی به شمار می روند، گروهی نیز خریداران عمده سوهان بوده که به شهر ها و نقاط مختلف ایران آن را ارسال می دارند. 

این گروه ها با سرمایه قابل توجه و در سطح وسیع در این زمینه مشغول به کار می باشند. بخشی از فعالیت این افراد به صادرات سوهان نیز می انجامد و هر ساله بخش قابل توجهی از این شیرینی دلنشین و مطبوع به کشور های عربی، اروپائی و امریکایی و نقاط مختلف جهان ارسال می شود.

از این رو خریداران خارجی نیز در دیگر کشور ها کسانی هستند که سفارش دهنده سوهان گزی می باشند.

نمایندگی فروش سوهان گزی در کشور

نمایندگی فروش سوهان گزی در کشورنام سوهان با نام شهر قم عجین شده و شناخته می شود. اگر چه که این شیرینی در دیگر شهر ها نیز تهیه می شود، اما قم مهد تولید سوهان و انواع مختلف آن می باشد. 

در سال های 1289 تا 1290 هجری شمسی زمانی که صحن عقیق در مرقد حضرت معصومه قرار بود افتتاح شود، مراسمی برگزار شد که در آن شیرینی استفاده شد که همان سوهان بود. البته در آن زمان این نام را نداشت و به همان حلوا نامگذاری می شد. 

در این مراسم هر یک از بزرگان شهر به پاس احترام هدیه ای را به فرستاده شاه قاجار اهدا می کردند که ملا ابراهیم شماعی نوعی حلوای تهیه شده از شکر را پیشکش کرد. نماینده شاه که پس از صرف ناهار این حلوا را مصرف کرد، خیلی از آن تعریف کرد و گفت این شیرینی غذای مرا هضم کرد و دقیقا مانند سوهانی که آهن را برش می دهد، غذای مرا برید. این جا بود که این حلوا سوهان نام گرفت و از آن پس به این نام خوانده شد.

روند تولید سوهان با گذشت زمان کمی تغییر یافت و سوهان که در ابتدا به شکل حلوا بود با افزودن زرده تخم مرغ سفت تر شد و در نتیجه قدرت ماندگاری بیشتری یافت. 

این کالا در حال حاضر از طریق نمایندگی های فروش در کشور قابل دسترسی است. این مراکز در نقاط دور و نزدیک کشور سوهان گزی را هم به صورت فله و هم به شکل بسته بندی های زیبا و شکیل به فروش می رسانند.

عرضه بدون واسطه سوهان گزی درجه یک

عرضه بدون واسطه سوهان گزی درجه یکتهیه سوهان در ابتدا به کمک دست انجام شد که به همین علت فرایند تولید بسیار کند بود و حجم تولید نیز پایین بود. از این رو سوهان در مقدار بسیار کم تولید می شد. کفگیری به نام هستون کار تهیه سوهان را به کمک دست صورت می داد.

حدود سی الی چهل سال قبل تراشکاری با ساخت دستگاه هم زن، سرعت تولید سوهان را افزایش داد و در نتیجه سوهان توانست در مقدار انبوه تولید شده و به فروش برسد.

به مرور زمان صنعت تولید سوهان نیز با تحول روبرو شد و سوهان گزی که ترکیبی از گز اصفهان و سوهان قم است، به مجموعه سوهان های تولیدی و شکل های مختلف آن افزوده شد. 

بخش قابل توجهی از سوهان امروزه توسط زائران از این شهر خریداری می شود. به این دلیل برخی فروشندگان با عرضه بدون واسطه امکان خرید سوهان درجه یک را برای مسافران و زائران فراهم می سازند.

لیست مراکز فروش سوهان گزی در تهران

لیست مراکز فروش سوهان گزی در تهرانتولید سوهان با طی نمودن مراحل مختلفی صورت می گیرد که به اختصار عبارتند از:

 • آماده سازی خمیر که ترکیبی از آرد نول و جوانه گندم و آب است.
 • عمل آوری خمیر به کمک حرارت و دستگاه همزن
 • استراحت دادن به خمیر 
 • افزودن شکر و حرارت مجدد
 • افزودن روغن و خاموش کردن حرارت
 • افزودن زعفران، زرده تخم مرغ 

در تمامی مراحل فوق عمل هم زدن انجام می گیرد تا خمیر به عمل آید و آماده پهن کردن و تزیین با مغز پسته می شود.

در مرحله پهن کردن خمیر به وسیله مشته، می توان آن را به صورت لقمه هایی در آورد و داخل آن را با گز پر کرد به این ترتیب سوهان گزی تولید می شود.

مراکز فروش زیادی عرضه کننده سوهان گزی می باشند که در تهران به دلیل تقاضای زیاد و واقع شدن جمعیت زیاد، تعداد این مراکز بیشتر است. لیست این مراکز را می توان از صنف فروشندگان و یا از طریق اینترنت به دست آورد.

تفاوت های انواع سوهان گزی در چیست؟

تفاوت های انواع سوهان گزی در چیست؟سوهان گزی از جهات گوناگون دارای تفاوت است که عبارتند از:

 • از نظر طعم که در طعم های مختلفی مانند نارگیلی، بادامی و ….تولید می شود.
 • از نظر نوع بسته بندی که به شکل جعبه های فلزی باشد یا به اشکال دیگر
 • از نظر قیمت با توجه به طعم آن

سوهان گزی باید به رنگ قهوه ای بوده و عطر آن دلنشین باشد و ظاهری خوب داشته باشد. دیگر این که تازه باشد و بوی ماندگی ندهد. از عواملی که تعیین کننده کیفیت بالای سوهان می باشد، نوع روغن به کار رفته در آن می باشد که این موضوع در سوهان خوب به خوبی قابل رویت است.

دیگر این که سوهان باید فاقد هر گونه رنگ و مواد افزودنی باشد. سوهان تولید شده در کارگاه های مختلف توسط آزمایش های مختلفی همچون آزمون های شیمیایی و میکروبی مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. به این ترتیب پس از اطمینان از سلامت آن و بررسی عواملی مانند:

 • اندازه گیری فلزات
 • تشخیص رنگ
 • درصد چربی
 • میزان قند و نوع پسته

مهر تایید بر آن زده شده و سپس به فروش می رسد.

تهیه سوهان گزی به قیمت درب کارخانه

تهیه سوهان گزی به قیمت درب کارخانهترکیبات سوهان گزی دارای مزیت های بسیاری است که بخشی از آن عبارت است از:

 • زعفران: نشاط آور و ضد افسردگی و اضطراب، کاهش دهنده کلسترول و چربی خون، مفید برای سلامت قلب و تضمین کننده سلامت کبد و ضد پیری
 • هل: چاشنی خوش عطر و ضد اضطراب و استرس و درمانی برای بیماری هایی مانند دیابت و آسم
 • مغز پسته: سرشار از پتاسیم، کنترل کننده فشار خون و جلوگیری کننده از سکته مغزی
 • جوانه گندم: سرشار از ویتامین های گروه بی و ای و مواد معدنی مانند کلسیم، فسفر و منیزیم
 • زرده تخم مرغ: منبع پروتیین، استحکام بخش استخوان ها و سیستم ایمنی بدن 

نخستین سوهان ها به صورت دستی تهیه می شدند اما با افزایش تکنولوژی و استفاده از ماشین آلات مختلف در کارخانجات تولید آن افزایش یافت. از این رو برای تهیه سوهان می توان آن را از درب کارخانه با قیمت مناسب خریداری کرد. برای این منظور ارتباط با واحد فروش کارخانه می تواند به خرید این کالا سرعت بیشتری بخشد.

عوامل موثر در قیمت فروش سوهان گزی

عوامل موثر در قیمت فروش سوهان گزیقیمت سوهان گزی ارتباط مستقیمی به کیفیت تولید آن دارد. برند های معروفی در این زمینه مشغول به کار می باشند که موارد زیر را رعایت کرده و به عنوان تولید کننده و حتی صادر کننده برتر شناخته می شوند. 

از عواملی که بر قیمت این تولیدات تاثیر زیاد دارد مواردی مانند:

 • کیفیت پسته
 • مغز های موجود در آن
 • نوع جوانه گندم
 • رنگ
 • و نوع چربی و روغن به کار رفته
 • نوع فرآوری
 • نوع بسته بندی
 • میزان عرضه و تقاضای بازار

از مهمترین موارد می باشند. در صورتی که قیمت هر یک از مواد اولیه ذکر شده افزایش یاید، قیمت این محصول نیز با افزایش روبرو خواهد شد. 

راهنمای خرید سوهان گزی با کیفیت بالا

راهنمای خرید سوهان گزی با کیفیت بالابرای خرید سوهان گزی با کیفیت بالا توجه به نکاتی جند حائز اهمیت است. به عنوان مثال توصیه می شود خرید از مراکزی که سالیان زیادی است در این شغل فعالیت دارند و تولید کننده بهترین نوع سوهان می باشند، صورت گیرد.

تولید سوهان نیز توسط گروه های زیادی صورت می گیرد که برخی از آنها تولید کننده و برند برتر هستند. به جز این عامل در هنگام خرید سوهان به نکاتی مانند:

 • عطر و رنگ مناسب سوهان گزی 
 • ظاهر خوب
 • تازگی سوهان
 • نوع روغن به کار رفته

توجه به نکات فوق می تواند منجر به تهیه سوهان با کیفیت عالی و درجه یک شود.

صادر کنندگان سوهان گزی در ایران

صادر کنندگان سوهان گزی در ایرانبیش از 700 کارگاه سوهان پزی در استان قم می باشند که برخی از آنها دارای فعالیت صادراتی بوده و هر ساله میزان مشخصی سوهان به سراسر دنیا صادر می شود.

کشور های مختلفی مانند:

 • کشور های عربی، کشور های اروپایی، آمریکا و کانادا

از جمله مقاصد صادراتی این کالا می باشند که متقاضی بالای سوهان می باشند. صادر کنندگان ایرانی از طریق خرید محصولات تولید کنندگان و طبق سفارشاتی که از این کشور ها دریافت می دارند، انواع سوهان را در بسته بندی های مناسب و شیک به این کشور ها ارسال می دارند. از این رو در فروشگاه های این کشور ها می توان این سوغات ایرانی را مشاهده نمود.

بازرگانی فروش سوهان گزی

بازرگانی فروش سوهان گزیسوهان گزی در گذشته بیشتر به شیوه سنتی و با دست تولید می شد ولی در حال حاضر پخت این شیرینی با کمک دستگاه های مخصوص انجام می گیرد.

کارگاه ها و کارخانه های مختلفی در استان قم مشغول به فعالیت تولید سوهان گزی می باشند که از طریق شبکه توزیع خود آن را به سراسر کشور ارسال می دارد.

فروش سوهان گزی در بازار داخلی یا بازار های خارجی به کمک شرکت های بازرگانی صورت می گیرد که به تجارت و خرید و فروش این محصول می پردازند.

بازرگانی ها واحد هایی هستند که می توانند در سطوح مختلفی فعالیت داشته باشند و بر اساس تقاضای بازار های خارجی یا داخلی امر توزیع و پخش را به کمک سیستم و شبکه پخش به انجام برسانند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

صنایع غذایی آرتا شما را به خرید بهترین محصولات گز، سوهان و پولکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید