فروشگاه گز بلداجی ارزان قیمت

فروشگاه گز بلداجی، ارزان قیمت ترین گز های باکیفیت و اصل را به فروش گذاشته است. آیا در فروشگاه حقیقی گز بلداجی اصلی در کشور امکان خرید گز ارزان قیمت است و یا می توان از فروشگاه اینترنتی گز بلداجی هم محصولات را با قیمت کمی خرید؟

گز بلداجی اصل، همانند گز کرمانی اصفهان، یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان گز در ایران می باشد که کیفیت محصولات آن را نمی توان با هیچ برندی قیاس کرد. گز بلداجی، با اینکه از بهترین مواد اولیه در تولید انواع گز استفاده می کند، محصول را ارزان قیمت در اختیار مشتری قرار می دهد و این می تواند یکی از دلایل فروش خوب آن در بازار گز ایران باشد.
برای دانستن آدرس فروشگاه گز بلداجی در اصفهان و دیگر شهر های کشور، پیشنهاد شما چیست؟

فروشگاه گز بلداجی

انواع گز بلداجی موجود در بازار

انواع گز بلداجی را در کل به دو دسته زیر می توان تقسیم بندی کرد:

 • گز لقمه ای
 • گز آردی
 • گز سکه ای

انواع گز بلداجی موجود در بازار فروشگاه گز بلداجی

تنوع دادن در مواد اولیه برای تولید گز لقمه ای و گز آردی سبب شده تا محصولات تولیدی این شرکت بسیار متنوع شود. چند نمونه از انواع گز بلداجی موجود در بازار که جزو جدیدترین محصولات این تولیدی هستند، عبارتند از:

 1. گز لقمه ۳۳% مغز پسته جعبه چوبی
 2. گز لقمه سفارشی ۳۸% مغز پسته جعبه چوبی و ترمه
 3. گز لقمه ۴۳% مغز پسته فوق ممتاز عسلی
 4. گز آردی ۲۸% مخلوط پسته و بادام
 5. گز آردی ۳۸% مغز بادام
 6. گز لقمه ای با انگبین و طعم بیدمشک
  و … .

با مراجعه به سایت گز بلداجی، می توانید متوجه شوید که تنوع در گز لقمه ای تولیدی این برند بیشتر از تنوع گز آردی آن است.

فروشگاه گز فروشگاه گز بلداجی

فروشگاه گز بلداجی فروشگاه گز

قیمت گز بلداجی در بازار فروش

قیمت گز بلداجی را شرکت تولید کننده تعیین می کند. اگر از میان انواع گز لقمه ای و آردی، گزی دارای درصد بالایی از مغزیجات نظیر پسته و بادام باشد، بی شک به نسبت گز های با درصد پایین، قیمت بیشتری هم خواهد داشت. قیمت گز بلداجی در بازار فروش به آسانی قابل دستیابی است. نه تنها سایت رسمی این شرکت گز، در زمینه اعلام لیست قیمت گز تولیدی خود فعالیت دارد، بلکه قیمت گز را می توانید از سایت هایی نظیر بازار گز ایران هم به دست آورید.

فروشگاه گز

خرید از فروشگاه گز بلداجی

فروشگاه گز بلداجی، چه در بازار حقیقی و چه در بازار مجازی، راهی مطمئن است برای خرید گز. البته از طریق موتور جستجوی گوگل می توانید به سایت های زیادی در زمینه خرید و فروش گز دسترسی پیدا کنید که همه مطمئن نبوده و کیفیت محصول را تضمین نمی کنند. پس در انتخاب فروشگاه گز و مرکز عرضه گز چه در بازار حقیقی و چه در بازار مجازی، دقت کنید.
منبع:isfgaz.ir

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما