گز اصفهان
یکشنبه , اسفند ۴ ۱۳۹۸
خانه / سوهان گز / فروش عمده گز | فروش عمده گز و سوهان

فروش عمده گز | فروش عمده گز و سوهان

در کشور ما شیرینی جاتی مانند گز، پولکی و سوهان را می توان از سوغاتی های با ارزش استان هایی مانند اصفهان، مشهد و قم برشمرد. این محصولات که ارزش غذایی بالایی نیز دارند در استان های مختلف دیگری مانند کرمان، چهار محال و بختیاری، همدان و استان های دیگر نیز در کارخانه های مختلف تولید می شوند. پخش و توزیع این محصولات در سراسر کشور، معمولا توسط نمایندگی های مختلف این کارخانجات انجام می شود. در استان تهران نمایندگی های زیادی وجود دارند که امکان خرید انواع شیرینی جات تولیدی استان های مختلف را فراهم آورده اند. ورود به      بازار های جهانی نیز از برنامه ها و اهداف هر کارخانه و تولیدی می باشد. اصفهان مرکز سوغاتی معروف گز و اصفهان است. فروش عمده گز و سوهان در سراسر کشور انجام می شود و انواع سفارشات این محصولات پذیرفته می شود.

ابتدا به توضیح جزئی در مورد گز و سوهان می پردازیم سپس به موضوع اصلی را در قالب تیتر عنوان کرده و به شرح ان می پردازیم.

فروش عمده گز | فروش عمده گز و سوهان

گز

گزگز از ان دسته شیرینی هاست که ما در پذیرایی مهمانان در اعیاد و مناسبت ها استفاده می کنیم و تقریبا همه ، گز را خریداری و مورد استفاده قرار می دهند. ” گز ” از سوغات اصفهان بوده و عموم مردم ان را خریداری می کنند. با توجه به سابقه ی طولانی تولید گز در استان های مختلف کشور ، صادرات و تجارت گز با حمایت های بیشتر می تواند بسیار پر رونق تر نیز باشد. معرفی گز و شیرینی جات مشابه، در بازارچه ها و غرفه های مواد غذایی بین المللی می تواند گامی موثر در جهت ورود هر چه بیشتر این محصولات در بازار های جهانی باشد. انواع مختلفی از گز در کشور تولید می شود که هر کدام مواد اولیه با نسبت های خاص خود تهیه می شوند از جمله مهم ترین انواع گز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گز آردی
  • گز لقمه‌ای
  • سوهان گزی
  • گز شکلاتی
  • گز کم‌کالری
  • گز پروبیوتیک

برای مشاهده ی طرز تهیه ی هر کدام از این نوع گزها می توان به وب سایت ها یا کتاب های شیرینی پزی مراجعه کرد. کارخانه ها و کارگاه های تولید گز در اصفهان به وفور یافت می شود. بعضی از این کارخانجات و کارگاه ها، سابقه هایی بیش از صد سال دارند. گز کرمانی، گز مظفری، گز معراج از جمله برند هایی هستند که این محصول را در بسته بندی های مختلف و با قیمت ها و کیفیت های گوناگون به بازار عرضه می کنند.

بزرگترین بازار گز در ایران

بزرگترین بازار گز در ایرانتعداد زیادی کارخانه تولیدی گز در کشور وجود دارد که باعث تولید و توسعه ی برند های مختلف این محصول در بازار های داخلی و حتی بین المللی شده اند. هر کدام از این کارخانجات و تولیدی ها، به نسبت میزان تجربه، انجام تبلیغات و به کارگیری نیرو و تکنولوژی های استاندارد و جدید، میزان فروش متفاوتی دارند، ولی مشتریان عموما در هنگام خرید به نام کارخانه و شرکت سازنده، اعتماد می کنند و اگر نامی شناخته شده داشته باشد خرید خود را انجام می دهند. درباره ی ریشه ی اصلی‌ گز می توان گفت نوعی شیرینی به اسم حلوا چوبه بوده که یک مخلوط از سفیده ی تخم‌ مرغ و شکر است و در گذشته کشاورزان برای رفع خستگی و تجدید قوا از آن استفاده می‌کردند. حلوا چوبه به مرور زمان تکامل یافت و بعد به گز تغییر نام و تغییر شکل پیدا کرد. در اواخر تابستان و بیشتر در خوانسار و برخی از نواحی چهارمحال و بختیاری، حشره کوچکی روی ساقه یا برگ‌های درخت گز انگبین می‌نشیند و شهد تولید می‌کند، چیزی شبیه به کار زنبور عسل. در گذشته این  عصاره و شهد های جمع‌ آوری شده را در گز می‌ ریختند، ولی امروزه کمتر گزی است که با عصاره درخت گز انگبین درست شود، هم کم پیدا می‌شود و هم قیمتش بالایی دارد.

توزیع و پخش گز در تهران

توزیع و پخش گز در تهراندر کشور ما شیرینی جاتی مانند گز، پولکی و سوهان را می توان از سوغاتی های با ارزش استان هایی مانند اصفهان، مشهد و قم برشمرد. این محصولات که ارزش غذایی بالایی نیز دارند در استان های مختلف دیگری مانند کرمان، چهار محال و بختیاری، همدان و استان های دیگر نیز در کارخانه های مختلف تولید می شوند. پخش و توزیع این محصولات در سراسر کشور، معمولا توسط نمایندگی های مختلف این کارخانجات انجام می شود. در استان تهران نمایندگی های زیادی وجود دارند که امکان خرید انواع شیرینی جات تولیدی استان های مختلف را فراهم آورده اند. ورود به      بازار های جهانی نیز از برنامه ها و اهداف هر کارخانه و تولیدی می باشد. با بهره گیری از علم متخصصین غذایی و استفاده از دستگاه های پیشرفته و با استاندارد های لازم و بهداشتی، زمینه های لازم برای مطرح شدن محصولات غذایی لازم به وجود آمده است. برای توسعه ی فروش و تبلیغات علاوه بر استفاده از وسایل ارتباط جمعی، وب سایت های اینترنتی و شبکه های مجازی، حضور در نمایشگاه ها و غرفه های بین المللی، راه حل های مناسبی به نظر می رسند. با توجه به وجود زمینه های بسیار مناسب برای گسترش تولید شیرینی جات مختلف در کشور ، حمایت از تولید کنندگان می تواند موجب افزایش ارز آوری صادرات غیر نفتی و افزایش اشتغال زایی گردد

اولین تولید کننده گز در کشور

اولین تولید کننده گز در کشورگز از جمله شیرینی های خوشمزه و پرطرفدار ایرانی است که تهیه و تولید آن در ایران سابقه ای بسیار طولانی دارد و هم اکنون در استان های مختلفی از کشور از جمله اصفهان، همدان، چهار محال و بختیاری، کرمان، فارس و یزد تولید می شود. اولین تولید کننده گز در کشور، محمد علی شکرچیان در استان اصفهان می باشد. و سابقه ی تولید این شیرینی در استان اصفهان به حدود ۴۵۰ سال پیش می رسد. مواد تشکیل دهنده ی انواع گز اصفهان، بادکا یا گلوکز مایع، شکر، سفیده ی تخم مرغ، گلاب، مغز پسته، آب و شکر می باشد و با توجه به سادگی مواد اولیه، امکان تهیه ی آن در منزل نیز وجود دارد و فیلم های آموزشی و دستورالعمل تهیه ی آن را می توان از وب سایت های مختلف به دست آورد. گز نقش موثری در تقویت عمومی و افزایش انرژی بدن دارد. هموگلوبین خون را افزایش می‌ دهد و کم‌ خونی را برطرف می‌ کند. هر شخص ممکن است بنا به سلیقه ی خودش، شاخص های متفاوتی را برای مشخصات گز خوب، مد نظر قرار دهد. از عوامل مؤثر در تشخیص گز خوب، ترد و نرم بودن را می توان از عواملی دانست که اکثرا در مورد آن اتفاق نظر دارند. هر چند برای بعضی افراد نیز ممکن است برند محصول یا مناسب بودن قیمت نیز به عنوان مهم ترین عوامل در نظر گرفته شود.

عرضه گز با مناسب ترین قیمت

عرضه گز با مناسب ترین قیمتعوامل مختلفی بر افزایش یا کاهش قیمت گز مؤثر هستند. با توجه به این که گران قیمت ترین ماده ی تشکیل دهنده ی گز، پسته، بادام یا فندق می باشد از جمله مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت گز می توان به مقدار پسته، بادام یا فندقی که در آن به کار رفته است اشاره کرد. مراکز فروش ، وب سایت های اینترنتی و شبکه های مجازی مختلفی در زمینه ی عرضه ی گز و پولکی خوش مزه تولیدی اصفهان با مناسب ترین قیمت فعالیت می کنند. مسلما برای کسانی که به همه ی استان های تولید کننده ی گز و پولکی مسافرت کرده اند و قصد خرید این محصولات را به عنوان سوغات برای دوستان و آشنایان دارند خرید این محصول از مراکز فروش عمده ، هزینه های کمتری را به همراه خواهد داشت. بازار اصفهان و میدان نقش جهان از جمله مکان هایی هستند که هر مسافری می تواند از ارزان قیمت ترین گزها تا گران قیمت ترین آن ها را مشاهده و خریداری کند. برای کسانی که خرید اینترنتی را به خرید حضوری ترجیح می دهند امکان این نوع خرید نیز توسط برخی از مراکز فروش در سراسر کشور فراهم آمده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134460651
شماره فکس: 02143850475
پست الکترونیکی: info@artagaz.com

مطلب پیشنهادی

قیمت گز مرغوب اصفهان در بازار

قیمت گز مرغوب اصفهان در بازار، یکی از اصلی ترین موارد در خرید آن است. قیمت گز اصفهان در فروش عمده مناسب می باشد به همین خاطر تولید کننده تخفیفاتی را برای مشتریا

پاسخی بگذارید