فروش گز بوعلی سینا مغز پسته ای

فروش گز بوعلی سینا مغز پسته ای در سایت بازار گز اصفهان آغاز شده است. افراد از طریق سایت مذکور، هم می توانند با محصولات گز بوعلی سینا آشنا شده و هم خرید خود را بدون حضور در نمایندگی گز این برند، بدون دردسر و صرف زمان انجام دهند.

گز بوعلی سینا را بازاریان گز جزو بهترین برند ها معرفی می کنند. محصولات متنوعی را می توانید در لیست تولیدی کارخانه گز بوعلی بیابید که به روش های مختلفی بسته بندی شده و در بازار داخلی و خارج از کشور توزیع می شود.
بیش از هر چیز، فروش گز بوعلی مغز پسته ای است که رونق پیدا کرده و متقاضی برای خرید آن در بازار روز به روز در حال افزایش است.

گز بوعلی سینا

تولیدات کارخانه گز بوعلی سینا

فروش گز بوعلی سینا در بازار داخلی و بعد ها در کشور های خارجی، سبب شد تا این کارخانه در پی تنوع بخشیدن به محصولات تولیدی خود باشد. برای همین است که در لیست تولیدات و محصولات گز بوعلی، تنوع بالایی از انواع گز به چشم می خورد.
تولیدات کارخانه گز بوعلی سینا به شرح زیر است:

 • گز لقمه ای پسته ای با درصد های مختلف
 • گز لقمه ای بادامی با درصد های گوناگون
 • گز لقمه ای مخلوط
 • گز آردی پسته ای
 • گز لقمه ای زعفرانی و نارگیلی

فروش گز

پرفروش ترین گز بوعلی سینا

فروش گز بوعلی در بازار داخلی و همچنین بازار خارج از کشور بالا است. اما در میان تنوع محصولات، بیشترین میزان فروش گز اختصاص داده شده به انواع گز مغز پسته ای.

 1. گز آردی مغز پسته ای ۴۵%
 2. گز آردی مغز پسته ۳۸%
 3. گز لقمه پسته ۴۵%
 4. گز لقمه مغز پسته ۳۸% با بسته بندی چوب و ترمه
 5. گز لقمه ای مغز پسته ای ۳۸% معمولی
 6. گز لقمه ای پسته ۲۸%

فروش گز فروش گز فروش گز فروش گز

این بود تمام انواع گز بوعلی سینا مغز پسته ای که در فروشگاه اینترنتی شرکت هم عرضه می شود. حتی سایت بازار فروش گز هم این محصولات را با قیمت کارخانه در اختیار خریداران محترم قرار می دهد.
منبع:isfgaz.ir

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما