گز اصفهان
جمعه , آذر ۱۵ ۱۳۹۸
خانه / گز معراج / قیمت گز معراج با طرح ۴۰% پسته خاتم

قیمت گز معراج با طرح ۴۰% پسته خاتم

قیمت گز معراج با طرح ۴۰% پسته خاتم را چگونه می توان به دست آورد؟ آیا در سایت رسمی شرکت که گونه های مختلف گز معراج معرفی شده اند، صحبتی از قیمت خرید و فروش آن ها شده یا خیر؟ در گز ۴۰% پسته خاتم معراج، چه چیزی بر قیمت تاثیر دارد؟

قیمت گز، توسط برند های تولید کننده تعیین می شود. البته مسائلی از قبیل کیفیت و سطح مرغوبیت هم تاثیر زیادی بر قیمت گز خواهند داشت. در اینجا که صحبت از محصول بی نظیر کارخانه گز معراج اصفهان یعنی گز با طرح ۴۰% پسته خاتم می باشد، می توانید برای اطلاع از قیمت، به سایت رسمی شرکت سر بزنید.

مختصری درباره انواع گز معراج

قیمت گز معراج، یکی از چیز هایی است که بازار فروش خوب آن را در سراسر کشور سبب شده. کارخانه گز معراج توسط حاج دردشتی، در دهه ۳۰ آغاز به کار کرد. تنوع در محصولات گز معراج زیاد بوده و روز به روز هم به محصولات جدید اش افزوده می شود. یکی از انواع گز های معراج که متقاضی برای خرید آن در بازار زیاد است، گز با طرح ۴۰% پسته خاتم است.

قیمت گز معراج قیمت گز معراج

مواد اولیه گز طرح خاتم از برند معراج

قیمت گز معراج در هر نوعی که باشد، بر اساس سطح کیفیت تعیین می شود. به عبارت دیگر، رابطه قیمت گز و کیفیت آن را می توان رابطه ای مستقیم نامید. کیفیت این مواد اولیه مصرفی در تولید گز معراج، اصلی ترین عامل تعیین کننده قیمت گز هستند.

در اینجا قرار است پیرامون مواد اولیه گز با طرح خاتم از برند معراج صحبت شود. مواد اولیه عبارتند از:

  • مغز پسته
  • شکر
  • گلوکز مایع
  • عسل
  • سفیده تخم مرغ
  • گلاب
  • آب و همچنین شیرین کننده طبیعی ترنجبین

قیمت گز معراج

 

قیمت خرید فروش گز معراج

قیمت گز معراج با طرح ۴۰% پسته خاتم، اگر به صورت تکی خریداری شود، بی شک گران تر از قیمت عمده گز معراج خواهد بود. در بسته بندی های کارتنی گز معراج، ۱۲ عدد گز با طرح ۴۰% پسته خاتم وجود دارد که به خریداران عمده پیشنهاد می شود. سایت بازار گز اصفهان، زیر نظر مجموعه معراج، لیست قیمت خرید فروش گز را در اختیار خریداران خرد و عمده این شیرینی سنتی خوشمزه قرار می دهد.
منبع:isfgaz.ir

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
مشاور شما :09120518588
شماره ثابت: 03134460651
شماره فکس: 02143857224
پست الکترونیکی: info@artagaz.com

مطلب پیشنهادی

گز معراج در مراکز پخش تهران

یکی از سوغات های اصلی اصفهان، همدان، کرمان، یزد و تچهارمحال و بختیاری، گز می باشد. این شیرینی معروف و سنتی ایران، برای نخستین بار از سوی شخصی به نام محمد علی شکرچیان در اصفهان اختراع شد. گز از موادی مانند: مغز بادامپستهگلابسفیده تخم مرغشکر گلاب تهیه می شود. یکی از مواد دیگری که برخی از تولید کنندگان در تهیه گز از آن استفاده می کنند، بادکا نام دارد که از کیفیت گز می کاهد. گفتی است که گز انواع مختلفی دارد که عبارتند از: سوهان گزیگز آردیگز شکلاتی گز لقمه ای گز کم کالری گز پروبیوتیک در تولید این دو گزینه آخری، از بکارگیری صنایع پیشرفته تر استفاده می شود. هر چند تولید گز، به چند شهر خلاصه می شود، اما اکنون در سایر شهرها گز به شکل گسترده ای تولید و توزیع می گردد. یکی از برندهای معروف گز، گز معراج است. گز معراج بهترین گز اصفهان است و از جمله برندهای گز اصفهان یکی همین معراج می باشد. البته این گز با این نام، در استان های دیگر هم تولید و توزیع می شود که نمایندگی های گز معراج هستند. برای خرید گز معراج می توانید به فروشگاه های شیرینی فروشی یا نمایندگی های رسمی این برند گز، در شهرتان مراجعه کنید.