قیمت گز پسته ای در بازار تهران و کل کشور

قیمت گز پسته ای در بازار تهران و کل کشور یکسان است. افراد برای اینکه به سادگی بتوانند به لیست قیمت گز دسترسی پیدا کنند، پیشنهاد می شود که به سایت رسمی برند مورد نظر مراجعه کنند. همچنین سایت بازار گز اصفهان راهنمای خوبی برای این افراد است.

گز پسته ای و شکلات کادویی ایرانی یکی از پرطرفدارترین گز مغزدار اصفهان است که نسبت به گز بادامی، فندقی و …، بیشترین تقاضا را در بازار گز اصفهان به خود اختصاص داده. هر کارخانه ای با توجه به نیاز مشتریانش، اقدام به تولید گز پسته با درصد های مختلف می کند.
قیمت گز پسته ای با هر درصدی در بازار تهران و کل کشور، با قیمت انواع گز اصفهان برابر است.

قیمت گز پسته ای

چند نوع گز پسته ای داریم؟

گز پسته ای با درصد های مختلفی در بازار به فروش می رسد. البته شکل عرضه گز با مغز پسته هم گوناگون بوده که در حالت کلی می توان آن را به ۴ دسته تقسیم بندی کرد:

  • گز پسته لقمه ای
  • گز آردی پسته ای
  • گز برشی بسته ای

در کارخانه های تولید گز اصفهان، دو نمونه اول پایه ثابت محصولات بوده و با درصد های ۱۸، ۲۸، ۳۰، ۳۸ و حتی ۴۲% هم قابل خریداری اند.

قیمت گز گز پسته ای قیمت گز پسته ای

قیمت انواع گز پسته ای در بازار

قیمت گز پسته ای موضوعی است که بارها و بارها راجع به آن صحبت شده است. خیلی از کارخانه های تولید گز پسته اصفهان، مواد اولیه چندان مرغوبی در تولید استفاده نمی کنند. همین سطح کیفیت پایین مواد اولیه سبب می شود تا قیمت گز پسته ای در بازار ارزان باشد.
با توجه به این موضوع می توان دریافت که قیمت انواع گز با سطح کیفیت آن رابطه مستقیم دارد. به عنوان مثال، گز با ۴۲% مغز پسته، هیچوقت با قیمت گز ارزان با ۱۸% مغز پسته به فروش نخواهد رسید.

بازار خرید گز در کل کشور

قیمت شکلات صبحانه پاک از هر برندی که باشد، در بازار کل گز ایران یکسان است. در برخی شهر های کشور، بعضی از کارخانه های تولید گز دارای نمایندگی فروش هستند. این نمایندگی ها می توانند راهی مطمئن برای خرید گز اصفهان در تهران و کل کشور محسوب شوند.
زیرا این مراکز فروش گز، خرید مستقیم و بی واسطه را برای مشتری فراهم کرده. فروشندگان گز را از نظر کیفیت و قیمت در این مراکز تضمین می کنند.
منبع:isfgaz.ir

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما