گز اصفهان
دوشنبه , فروردین ۱۸ ۱۳۹۹
خانه / گز معراج / نمایندگی گز معراج اصل در مشهد

نمایندگی گز معراج اصل در مشهد

نمایندگی گز معراج اصل در مشهد فعالیت دارد؟ آیا می توانید تمام محصولات موجود در نمایندگی گز معراج اصفهان را در نمایندگی مشهد هم خریداری کنید؟ رنج قیمت گز در نمایندگی مشهد، آیا با رنج قیمت گز در مرکز فروش اصفهان متفاوت است؟

گز معراج، نمونه های تقلبی زیادی در بازار دارد که با عنوان گز معزاج اصل در اختیار مشتریان قرار می گیرد. برای اینکه بتوانید از کیفیت گز اصفهان مطمئن باشید، بایستی مرکز خرید خوبی را گزینش کنید. نمایندگی گز معراج اصل در مشهد، تهران، شیراز و دیگر شهر های کشور به جز اصفهان، می تواند بهترین گزینه پیشنهادی ما به شما باشد.

نمایندگی گز معراج

 

خرید گز معراج از نمایندگی مشهد

نمایندگی گز معراج در مشهد، همانند نمایندگی گز اصفهان، تمامی محصولات را دارا می باشد. مراجعه کنندگان می توانند با قیمتی بسیار عالی، انواع گز را خریداری نمایند.
بخشی از محصولات کارخانه معراج موجود در نمایندگی مشهد عبارتند از:

  1. گز لقمه ای ۳۰% طلایی
  2. گز لقمه ای بدون قند
  3. گز آردی ۴۰% خاتم
  4. گز ۳۵% شاهرضا
  5. گز ۳۵% مغز پسته مینا
  6. گز ۴۰% مغز پسته خاتم
  7. گز ۱۸% مغز پسته نقش جهان

و دیگر گز های لقمه ای و آردی دیگر تولیدی این مجموعه.

نمایندگی گز نمایندگی گز معراج نمایندگی گز معراج نمایندگی گز معراج

قیمت گز معراج اصل

قیمت خرید گز معراج اصل را می توانید از سایت رسمی تولیدی پیدا کنید. اما در کل، در نمایندگی معراج فعال در مشهد و نمایندگی اصفهان، انواع گز این برند با قیمت یکسانی به فروش می رسد. قیمت گز با توجه به اینکه نوع بسته بندی گز چگونه بوده و آیا در تهیه و تولید آن از مان های طبیعی استفاده شده یا نه، تعیین خواهد شد.

نمایندگی گز معراج

 

نمایندگی گز معراج

اطلاع از آدرس نمایندگی گز در مشهد

برای اینکه علاقمندان گز بتوانند مستقیماً از طریق نمایندگی اقدام به خرید کنند، لازم است که به آدرس نمایندگی دسترسی داشته باشند. شما می توانید از مشاورین فروش سایت بازار گز اصفهان، لیست آدرس نمایندگی گز در مشهد و دیگر شهر های کشور را درخواست کنید.

منبع:isfgaz.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134460651
شماره فکس: 02143850475
پست الکترونیکی: info@artagaz.com

مطلب پیشنهادی

گز معراج در مراکز پخش تهران

یکی از سوغات های اصلی اصفهان، همدان، کرمان، یزد و تچهارمحال و بختیاری، گز می باشد. این شیرینی معروف و سنتی ایران، برای نخستین بار از سوی شخصی به نام محمد علی شکرچیان در اصفهان اختراع شد. گز از موادی مانند: مغز بادامپستهگلابسفیده تخم مرغشکر گلاب تهیه می شود. یکی از مواد دیگری که برخی از تولید کنندگان در تهیه گز از آن استفاده می کنند، بادکا نام دارد که از کیفیت گز می کاهد. گفتی است که گز انواع مختلفی دارد که عبارتند از: سوهان گزیگز آردیگز شکلاتی گز لقمه ای گز کم کالری گز پروبیوتیک در تولید این دو گزینه آخری، از بکارگیری صنایع پیشرفته تر استفاده می شود. هر چند تولید گز، به چند شهر خلاصه می شود، اما اکنون در سایر شهرها گز به شکل گسترده ای تولید و توزیع می گردد. یکی از برندهای معروف گز، گز معراج است. گز معراج بهترین گز اصفهان است و از جمله برندهای گز اصفهان یکی همین معراج می باشد. البته این گز با این نام، در استان های دیگر هم تولید و توزیع می شود که نمایندگی های گز معراج هستند. برای خرید گز معراج می توانید به فروشگاه های شیرینی فروشی یا نمایندگی های رسمی این برند گز، در شهرتان مراجعه کنید.