گز اصفهان قیمت عمده ای در ایران

گز اصفهان قیمت عمده ای در ایران یعنی در هر نقطه ای باید ثابت باشد. آیا قیمت گز اصفهان در شهر تهران، شیراز، مشهد، اهواز، گلستان، کرمانشاه و غیره به یک اندازه می باشد؟ آیا نمایندگی گز اصفهان در شهر شما وجود دارد؟ آیا برای فروش گز اصفهان و یا خرید گز اصفهان، با مشکل رو به رو هستید؟

گز اصفهان قیمت مناسبی دارد و همینظور کیفیت بسیار خوبی نیز دارد. البته این یک امر بسیار طبیعی است چرا که ریشه گز به این شهر بر می گردد.قدمتی که بسیار زیاد می باشد. آیا شما می دانید بهترین گز اصفهان از چه ویژگی هایی برخوردار است؟ گز یعنی یک طعم اصیل، گز یعنی یک شیرینی کاملاً بهداشتی و مفید بدن، گز یعنی بهترین شیرینی ایران. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر شما را با این شیرینی آشنا کنیم.

گز اصفهان قیمت

تاریخچه گز اصفهان

شکلات صبحانه اولکر قیمت و کیفیت درجه یک نسبت به مواد اولیه ای که در تولید آن استفاده می شود. گز اصفهان به دوران صفویه بر می گردد که در آن زمان به اسم حلوا چوبه شهرت داشت که انرژی عجیبی داشت و کارگران و افرادی که به فعالیت های بسیار سنگین مشغول بودند از این شیرینی استفاده می کردند تا انرژی مضاعفی بگیرند.

گز اصفهان قیمت

گز انگبین اصفهان که از یک نوع درختچه به همین نام است گرفته می شود. در واقع یک موجود کوچک از ساقه های این درختچه تغذیه کرده و ماده ای به نام انگبین را از خود تولید می کند. کم کم و به مرور زمان این شیرینی لذیذ تکامل پیدا کرد و به شکلی که در این حال حاضر می بینید تبدیل شد.

 

خواص گز انگبین اصفهان

شکلات صبحانه ایدین یا بهترین بگوییم هر گزی که در تولید آن از انگبین به عنوان شیرین کننده استفاده می شود از خواص بسیار زیادی برخوردار می باشد. در ادامه اشاره کوتاهی به برخی از این موارد می کنیم:

 1. کمک به درمان نرمی استخوان
 2. کمک به درمان یرقان
 3. قند موجود در این ماده برای افراد دیابتی مضر نمی باشد.
 4. تقویت معده، روده و کبد
 5. تقویت قوای جسمی و جنسی برای مردان و زنان
 6. درمان تنگی نفس و کمک و دستگاه تنفسی
 7. غیره

گز اصفهان قیمت

 

از برگ و ساقه و شیره این درختچه برای درمان:

 1. جهت درمان زخم معده شهد گز انگبین را در آب جوش حل کنید و میل کنید.
 2. از خاکستر آن برای درمان سوختگی در طب سنتی استفاده می شود.
 3. استفاده از  شهد گزانگبین جهت درمان ورم، گرفتگی و انسداد مجاری طحال تاثیر گذار است.

گز اصفهان قیمت

ارزش های غذایی گزانگبین

ارزش های غذایی گز انگبین به شرح زیر است:

 • دارای املاح فراوان نظیر کلسیم، منیزیم . ویتامین ها می باشد.
 • ۴۰ تا ۵۰ درصد قند فروکتوز
 • حدود ۲۰ درصد لوولوز
 • ۴۰ درصد تانیک اسید
 • ۲۰ درصد دکستروز

و بسیاری دیگر.

گز اصفهان قیمت

خرید گز اصفهان

گز اصفهان قیمت خرید مناسبی دارد به شرطی که از یک مرکز مطمئن خرید کنید. خرید و فروش گز اصفهان در بازار گز اصفهان با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت روز انجام می شود. فروش عمده گز در این مجموعه به قیمت های کارخانه انجام می شود و حتی گاهی اوقات پایین تر از  قیمت کارخانه. پس برای خرید گز اصفهان بهترین گزینه را انتخاب کنید تا صرفه اقتصادی داشته باشد.

گز اصفهان قیمت

نمایندگی گز اصفهان در تهران

گز اصفهان قیمت فروش در نمایندگی تهران در نوع خود بسیار مناسب است. بازار گز ایران به دلیل داشتن انبار در این شهر این قدرت را دارد که هزینه های ارسال بار را به تمام نقاط کشور بسیار ناچیز کند که این موضوع برای مشتری بسیار حائز اهمیت می باشد. شاید این سوال برای همه پیش بیاید که آیا موجودی در انبار تهران ممکن است به تولید روز نباشد. که در پاسخ به این سوال یا نگرانی باید گفت که به دلیل فروش زیادی که بازار گز اصفهان در تهران و دیگر شهرها دارد، تمام موجودی ظرف مدت کوتاهی به فروش می رسد و بار جدی از اصفهان وارد انبار تهران می گردد.

گز اصفهان قیمت

قیمت عمده گز اصفهان

گز اصفهان قیمت عمده و جزئی آن متفاوت می باشد. برای اینکه بتوانیم یک قیمت ثابت در اختیار شما خریداران عزیز قرار دهیم لازم است که قیمت ها ثابت باشد که این موضوع در حال حاضر به دلیل افزایش هایی که در بازار پسته داریم ممکن نمی باشد. اما شما می توانید همه روزه با تیم فروش ما در ارتباط باشید و لیست قیمت جدید را دریافت نمایید.
منبع:isfgaz.ir

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما